Eğitimciler İftar Yemeğinde Buluştu

Eğitimciler İftar Yemeğinde Buluştu

Eğitimciler İftar Yemeğinde Buluştu

Ödemişli Eğitimciler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Öğretmenevinde düzenlenen eğitim değerlendirme toplantısı ve iftar yemeğinde bir araya geldiler.

Ödemiş Öğretmenevinde gerçekleşen değerlendirme toplantısında İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü yapılacak çalışmalar, yıl sonu yapılacak LGS ve YKS sınavları, orta öğretime yerleştirmeler, rehberlik ve tercih danışmanlığı, mesleki yönlendirme, yeni orta öğretimde tasarım konuları değerlendirildi.

Ödemiş İlçe milli eğitim müdürü Bahattin Gengörü “Burada yıl içinde, rutin olarak gerçekleşen eğitim değerlendirmeleri ve bin aydan hayırlı olan Ramazan ayı münasebeti nedeniyle bir aradayız. Burada önemli olan eğitimin çitasını her yıl biraz daha yükselterek eğitimin en yüksek seviyesini yakalamak olacaktır.” dedi.

Ödemiş Öğretmenevinde gerçekleşen  eğitim değerlendirme toplantısına İlçe Milli Eğitim Müdürü Gengörü’nün,  yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri Yakup Çakır, Erdal Acar, Hamza Akarçelik, Ödemiş İlçesinde görev yapan Okul Müdürleri ve Müdür yardımcıları katıldılar.

Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.