Ülkü Ocaklarından Geleneksel İftar Yemeği

Ülkü Ocaklarından Geleneksel İftar Yemeği

Ülkü Ocaklarından Geleneksel İftar Yemeği

Ödemiş Ülkü Ocaklarının her yıl Ramazan aylarında gerçekleştirdiği İftar yemek geleneğini bu yılda İlçenin Lozan meydanında geniş katılımlı olarak sürdürdü.

Ülkü Ocaklarının geleneksel iftar yemeğine, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanı  Ömür Raşit Tayfur, Ödemiş Belediye Başkan adaylarından ve eski Başkan Münir Bezmez, Ak Parti Ödemiş Belediye Başkanı Ramazan Şerif Delibalta, CHP Ödemiş İlçe Başkanı Hamdi Halis, MHP Ödemiş İlçe Başkanı İsmail Poyraz, Ülkü Ocakları  Ödemiş İlçe Başkanı  Turgay Dalcı ve  Ödemişli vatandaşlar verilen iftar yemeğine yoğun bir şekilde katılım gösterdiler.

ÜLKÜ OCAKLARI ÖDEMİŞ İLÇE BAŞKANI TURGAY DALCI “GELENEKSEL HALE GETİRDİĞİMİZ İFTAR YEMEĞİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK.”

Ülkü Ocakları Ödemiş İlçe Başkanı Turgay Dalcı geleneksel iftar yemeğinde bir kez daha birlik ve beraberlik duyguları içinde gerçekleştirdiğini ifade eden Başkan Dalcı “En güzel ve huzurlu aylarımızdan olan Ramazan ayını gerçekleştirmenin  büyük bir sevincini yaşıyoruz. Ramazan ayının en büyük güzelliği paylaşmaktan geçmektedir. Bizler Ülkü Ocakları olarak geleneksel örf ve âdetimiz İftar yemeğinde vatandaşlarımız ve tüm siyasi parti temsilcileriyle gerçekleştirmenin büyük bir sevincini yaşamaktayız.”dedi.

Haber :Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.