Gençlik Hizmetlerinde “Mutlu Çarşamba”

Gençlik Hizmetlerinde “Mutlu Çarşamba”

Gençlik Hizmetlerinde “Mutlu Çarşamba”

Gençlik Hizmetleri ve Spor Ödemiş İlçe Müdürlüğü her Çarşamba düzenlediği sağlıklı yaşam farkındalık koşusuna bu hafta yerel basın mensuplarını davet etti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor Ödemiş İlçe Müdürü ve Beden eğitimi öğretmenleri, Ödemiş  Saraçoğlu Stadyumu altında bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü kafeteryasında bir araya gelerek önce çamlık ve Ulus parkında  “Sağlıklı Yaşam Farkındalık” koşusu yaptılar.  Cebeci ve beraberindekilere sabah sporu yapan vatandaşlarda destek verdiler.

Sabah sporunun ardından Cebeci ve beden öğretmenleri Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü kafeteryasında basın mensuplarıyla birlikte kahvaltı yaptılar. Burada basın mensuplarına açıklama yapan Cebeci, sağlıklı yaşamak için günlü rutin yürüyüşün önemine vurgu yaptı.

Cebeci “ Cumhuriyetimizin 100.yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, Gençlik Hizmetleri ve Spor Ödemiş İlçe Müdürlüğü olarak 13.05.2019 - 30.06.2019 tarihleri arasında kurumlar arası halı saha futbol turnuvası düzenliyoruz. Tüm kurumlarımız  03.05.2019 Cuma gününe kadar başvuruda buluna bilirler. Yine Cumhuriyetimizin 100.yıl dönümü etkinlikleri kapsamında 19 Mayıs 2019 Gençlik Haftası Etkinlikleri "İlk Adımın 100. Yılı Anısına" "Küçük Menderes Efesini Arıyor" Bireysel Halkoyunları Yarışması düzenledik. Bu yarışmamızda 7/14 Yaş, 15/22 Yaş, 23 ve üzeri Yaş, olmak üzere 3 ayrı kategoride yapılacak. 16.05.2019 tarihinde yapılacak olan yarışmamızın son katılım tarihi 10.05.2019 Cuma günüdür” dedi.

Haber: Ayşe Akyüz

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.