ÖTO’dan Ödemiş ve Beydağ Belediye Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyareti

ÖTO’dan Ödemiş ve Beydağ Belediye Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyareti

ÖTO’dan Ödemiş ve Beydağ Belediye Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyareti

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ödemiş ve Beydağ Belediye Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ödemiş Ticaret Odası, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş ‘in ziyaretinin ardından Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar’ı ziyaret ettiler.

Ziyarette Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, Meclis Başkanı İbrahim Surav, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nuri Yaşayan, Osman Halıcı, Yönetim Kurulu Üyeleri Ufuk Atik, Sadık Güllü, Adil Köse ve Metin Dursun, Meclis Üyeleri Mustafa Karaman, Arif Basmacı ve ÖTO Genel Sekreteri İ. Emre Çiftçi hazır bulundular.

Ödemiş Ticaret Odası bölgede Belediyeler ile birlikte uygulanabilecek projeler konusunda ortak adımlar atılacağını vurgulandı.

ÖTO Yönetimi Üyelerinin Ödemiş, Beydağ ve Kiraz İlçelerini kapsadığını belirterek, Üyelerinin sorunlarını ana başlıklar halinde sundu. Sorun ve çözüm önerileri konusunda her zaman iş birliğine hazır olduklarını belirterek yeni Belediye Başkanlarından birlikte yol haritası çizmeye yönelik görüştüler.

ÖTO Başkanı Rıfat Eriş; “Seçimler sonrası Başkanlarımıza hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunurken özellikle her zaman vurguladığımız gibi bölgemiz için yapabileceğimiz her türlü projede destek vermeye hazır olduğumuzu belirtmek isteriz. Önceliğimiz her zaman bölgemiz ve üyelerimiz oldu. Üyelerimizin taleplerini, sorun ve önerilerini göz önünde bulundurarak gerekli kurumlarla işbirliği içerisinde her zaman çözümler üretiyor olacağız” dedi.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.