Büyük İkramiye 70 Milyon Lira

Büyük İkramiye 70 Milyon Lira

Büyük İkramiye 70 Milyon Lira

Milli Piyango Yılbaşı biletleri Perşembe günü Türkiye genelinde satışa çıktı. Çeyrek, yarım ve tam seçenekleriyle tercih edilecek olan Milli Piyango biletleri, bu yıl Sayısal Loto gibi şans oyunlarının oynandığı makineler aracılığıyla da temin edilebilecek. 
Yılbaşı biletleri dün itibariyle de Ödemiş'te Milli piyango satışı yapan biletçilerin    tezgâhlarındaki yerlerini aldı. 
Milli Piyango Yılbaşı büyük ikramiyesini ise 70 Milyon olarak belirledi.
Milyonların umudu olan Yılbaşı büyük ikramiyesi için yılbaşı biletleri, sayısal oyun oynatan makineler aracılığıyla da temin edilebilecek.
Milli Piyango tarafından bu yıl dağıtılacak toplam ikramiye bedeli 390 milyon 910 bin lira olacak.
TAM BİLET 70 LİRA
Perşembe günü başlayan satışlarda yılbaşı biletleri, tam 70, yarım 35, çeyrek 17,5 liradan satışa sunuldu.
31 Aralık'ta yapılacak yılbaşı özel çekilişinde 70 milyon liralık büyük ikramiyenin yanı sıra 1 adet 7 milyon lira, 10 adet 1 milyon lira, 30 adet de 100 bin liralık ikramiye verilecek.
Ödemiş Hürriyet Caddesi İş bankası karşısında 20 yıldır bilet satışı yapan Uğur Turan yaptığı açıklamada şunları ifade etti ; “ Milli piyango yılbaşı biletlerimiz Perşembe günü itibariyle satışa sunuldu. Bu yıl büyük ikramiye 70 milyon lira Milli Piyango İdaresi tarafından aynı zamanda 1 adet 7 milyon lira, 10 adet 1 milyon lira, 30 adet de 100 bin liralık ikramiye verilecek. Biletler ise tam 70, yarım 35, çeyrek 17,5 liradan satışa sunuldu” dedi.
Haber : Ayşe Akyüz 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.