TİRE AYAĞA KALKTI ŞENOYAR İÇİN 5000 İMZA

TİRE AYAĞA KALKTI  ŞENOYAR İÇİN 5000 İMZA

CHP Tire Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıklayan CHP Tire eski ilçe başkanı Hakan Şenoyar’a 5000 kişi imza kampanyasıyla destek verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

TİRE AYAĞA KALKTI

ŞENOYAR İÇİN 5000 İMZA

 

 

CHP Tire Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıklayan CHP Tire eski ilçe başkanı Hakan Şenoyar’a 5000 kişi imza kampanyasıyla destek verdi.

Şenoyar’ı destekleyenler tarafından kurulan platformun üyeleri 5000 ıslak imza topladı.

Aralarında kongre delegesi, önseçim delegesi, muhtarlar ve vatandaşlardan olduğu 5 bin ıslak imza Şenoyar’a destek için kurulan platform tarafından kamuoyuyla paylaşıldı.

Platform üyeleri tarafından yapılan açıklamada, “Her ortamda bildiği inandığı doğruları söylemekten çekinmeyen. Çoğu zamanda bu özelliğinden ötürü bazen haksızca eleştirilen ama partisi ve halkı için çalışmaktan asla yılmayan doğrudan, halkın çıkarlarından, cumhuriyet halk partisinin çıkarlarından taviz vermeyen bir kişilik. Hatta partinin kapılarını yeni, pırıl pırıl, amatör ruh ile çıkar gözetmeksizin mücadele veren insanlara açmıştır. Hatta bu yüzden partiliyim diyen ama kendi isimleri ön planda olmadığında partiyi acımasızca eleştirebilen kişilerden daha çok ve özveri ile çalışan insanlara açtığı için çok eleştirilmiş ama kazanan CHP olmuştur. Öyle ki Cumhurbaşkanlığı seçiminin hemen arkasından, Türkiye genelinde Partiye üye kazanma konusunda durgunluk yaşanırken Tire de partiye 100 ün üzerinde genç ve kadın üye kazandırmıştır. Eğitimli, Atatürkçü fakat bugüne kadar alışılagelmiş yapılar yüzünden aktif siyasetten uzak kalan bu kişileri parti için, ülke için , gelecek için bir şeyler yapabileceklerine inandırmış motive etmiş bu konuda farklılık yaratmıştır. Kendisinin liyakata bağlı bir CHP li oluşu da ayrı bir değer taşımaktadır. Uzun yıllar CHP de vermiş olduğu mücadeleyi de görmemek elde değildir. Yenileşmenin fitili Tire den ateşlenmiştir. Dileğimiz Hakan Şenoyar'ın adaylığı ve ona inanmış olan sizler, bizler, bu kadro ile Belediyemizi tekrar kazanmak ki bundan hiç şüphemiz yok; ülkemize model olacak Halk tipi bir belediyecilik örneği göstermektir. Bizler inanmış olduğumuz bu davaya, genel başkanımıza sunacağımız halkın ve bizim gönül rızasıyla vermiş olduğumuz binlerce ıslak imzalı dilekçelerimizle desteğimizi göstermek için buradayız. Biz Hakan Şenoyar’ı Belediye Başkan Adayı olarak görmek ve desteklemek istiyoruz. Bunu şuan basınımız aracılığıyla Genel Başkanımıza, Genel Merkezimize ve halkımıza duyuruyoruz" ifadeleri kullanıldı.

Hakan Şenoyar için kurulan platformda toplanan 5 bin imza 1-2 gün içinde Genel Merkez’e götürülerek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MYK üyelerine teslim edilecek

 

Haber :Ayşe Akyüz

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.