Ödemiş Spor Amir İle Güldü

Ödemiş Spor Amir İle Güldü

URGANLI SPOR : 0 ÖDEMİŞ SPOR : 1

BAL ligi 8. Grupta mücadele veren takımımız Ödemiş spor dün Manisa Urganlı’da karşı karşıya geldiği Urganlı Sporu 1-0 yenerek 3 puanin sahibi oldu.

Kırmızı lacivertli takımımız Ödemiş Spor, Manisa Urganlı sahasında saat 14.00’te başlayan mücadeleye kalede 44-İnanç, 77-Ali, 3-Erkul, 25-Feyzullah, 5-Umur, 8-Şafak, 10-Amir, 7-Mustafa Acun, 20-Tolga, 61-Emirhan, 71-Ahmet Acar on biri ile çıktı.

Karşılaşmaya oldukça  hızlı başlayan Ödemiş spor ilk 10 dakika içinde Tolga ve Mustafa Acun ile bulduğu pozisyonlardan yararlanamazken, ilerleyen dakikalarda baskısını daha da arttırdı.

30. dakikada gelişen atakta Şafak ile 36. Dakikada ise Ahmet Acar ile iki net fırsattan yararlanamayan Ödemiş Spor ilk yarıda aradığı golü bulamazken ilk maçın yarısı başladığı gibi 0-0 sona erdi.

2. yarıya da etkili başlayan taraf olan kırmızı lacivertli ekibimiz Ödemiş Spor oldu. 2. Yarının ilk 10 dakikası golsüz geçilirken 57. Dakikada kazanılan penaltıyı gole çeviren Amir Epakchi, Ödemiş Sporu karşılaşmada 1-0 öne geçirdi. 58'de Ahmet Acar'ın yerine Batuhan oyuna dahil olurken 58. ve 60. dakikalar arasında gelişen ataklarda Mustafa Acun, Tolga ve Emirhan ile net pozisyonlardan yararlanamayan taraf Ödemiş Spor oldu. Kalan dakikalarda her iki takımın geliştirdiği ataklardan gol sesi çıkmazken karşılaşma Amir Epakchi penaltı golü ile Ödemiş Sporun 1-0 galibiyeti ile son buldu.

Bu karşılaşma sonrasında Ödemiş Spor 7 olan puanını 10’a çıkartırken Urganlı Spor ise 6 puanda kaldı.

GRUPTA OYNANAN DİĞER KARŞILAŞMALARDA ALINAN SONUÇLAR ŞÖYLE;

Yıldırım Belediyespor : 2 Somaspor : 1

Burhaniye Belediyespor : 1 Gülbahçespor : 2

Urganlıspor : 0 Ödemişspor : 1

Yalova Kadıköyspor : 0 İzmirspor : 2

Salihli Belediyespor : 0 Orhangazi Belediyespor : 1

Çiğli Belediyespor : 0 Ayvalıkgücü Belediyespor : 0

Haber : Cengiz Türkavcı

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.