Boyacıoğlu Dosyasını Teslim Etti

Boyacıoğlu Dosyasını Teslim Etti

Boyacıoğlu Dosyasını Teslim Etti

Mart 2019 yerel seçimlerinde aday adayı olacağını ilk ifade eden CHP’li Remzi Boyacıoğlu aday adalığı dosyasını CHP İlçe Başkanı Kiremitçi ’ye teslim etti.

Boyacıoğlu, eşi Oya Boyacıoğlu birlikte geldiği parti binasında partililer tarafından karşılandı.

Boyacıoğlu yaptığı basın açıklamasında şunları ifade etti ; “CHP genel merkezi yerel seçimleri çok önemsiyor. Özelikle sosyal belediyecilik anlayışı ile yönetilmeyen il ve ilçelerimizde bu önem biraz daha artıyor. Yeniden yaşanabilir bir Türkiye’yi oluşturmak için yerel yönetimler takvimini CHP biraz öne çekti.19’dan başlayan ve günümüze kadar gelen süreçte sosyal demokratlar Türkiye’nin gelişmesi ve insanlığın gelişmesi adına her alanda çalışmalarını sürdürüyorlar.”

Boyacıoğlu başka bir Ödemiş’i yaratmak mümkün, Yaşayan ve yaşanacak bir Ödemiş’i tıpkı Eskişehir’de, Aydın’da, İzmir’de olduğu gibi yaşayan ve yaşanacak bir Ödemiş oluşturacağız. Güçlü yönlerimiz de var. Zayıf yönlerimiz de Fırsatlarımız da Tehditlerimiz de, dezavantajlarımız da var. Ortak aklın egemen olduğu, iç ve dış paydaşlarımızla konuşarak, görüşerek, muhtarlarımızı, sivil toplum kuruluşlarını ve elbette kentin gerçek sahipleri hemşerilerimizi önemseyerek Yönetim öngörülerimizle hizmet etmek Başkanından, belediye meclisine, daire müdürlerinden kentimizi temizleyen temizlik işçilerine kadar herkesin kentine ve hemşerilerine hizmet etme bilinci ve mutluluğu ile çalışan "güler yüzlü bir belediye ve mutlu şehir, mutlu insanlar..." Kapıları bütün hemşerilerine açık, ulaşılabilir bir belediye. Her türlü yatırımı ve harcaması denetlenmeye açık şeffaf ve hesap verebilir bir belediye... Hiçbir ayrım yapmadan kayırma ve ötekileştirmeden uzak, herkese ve her yöreye eşit hizmet ulaştıran belediye anlayışıyla yerel yönetime adayız.” dedi.

Boyacıoğlu çalışmalarında yerel kaynakların yanında büyükşehir belediyesi başta olmak üzere ulusal ve uluslararası kaynaklardan yararlanacağını ifade etti. Boyacıoğlu  “Yerel kaynakların yanı sıra İzmir Büyükşehir başta olmak üzere ulusal ve uluslararası kaynaklardan yararlanabilen bir belediye oluşturacağız. Merkezine kenti ve insanı yerleştirerek sürdürülebilir kentsel gelişim için kamu kaynaklarını çok dikkatli Çevre yönetiminden kentsel planlamaya, altyapıya. Turizmden yerel ekonominin ve ticaretin geliştirilmesine kadar planlamalar ve projeler geliştirerek önderlik yapan Kültüre, sanata, tarihe değer veren, Ödemiş'i bir marka şehir yapma arzusu ile çok çalışan bir belediye. Çocuk gelişiminden eğitimine, gençliğe ve sağlıklı yaşama önem veren bir belediye oluşturacağız” dedi.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.