Ödemiş Ticaret Odası'nda Refleksoloji Semineri

Ödemiş Ticaret Odası'nda Refleksoloji Semineri

Ödemiş Ticaret Odası'nda Refleksoloji Semineri

Ödemiş Ticaret Odası tarafından düzenlenen seminerde oda üyelerine yönelik olarak Refleksoloji Semineri gerçekleştirildi.
Uzman Psikolog ve Refleksolog Halil Tabur tarafından verilen seminerde Refleksoloji tedavisi ve yöntemi tanıtımı yapılarak, programa katılan konuklara Refleksoloji uygulaması yapıldı.
Uzman Psikolog ve Refleksolog Halil Tabur yaptığı konuşmada şunları ifade etti ; Refleksoloji, bugün destekleyici ya da tamamlayıcı tedavi dediğimiz tedaviler arasında yer alıyor. Refleksoloji sinir noktalarını belirli tekniklerle uyarmanın ortaya elektrokimyasal mesajları çıkardığı nöronlar yardımı ile ilgili organı uyardığı tedavi yöntemidir. Psikolojide özellikle panik atak ve depresyon hastalığının tedavisinde destekleyici olarak uygulanmakta olup, başta Rusya ve Amerika'daki engelliler üzerinde özellikle otistik ve spastik engelli çocuklar ile felçli hastalar olmak üzere birçok engel grubunda ciddi gelişmelerin ortaya çıkması sebep olmuştur.”
Ödemiş Ticaret Odası konferans salonunda gerçekleştirilen seminere Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Halıcı ve Nuri Yaşayan, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ufuk Atik, Metin Dursun, Meclis Üyelerimizden Mustafa Çoban, H. Selçuk Bütün, Ticaret Odası üyeleri, Ödemiş Devlet Hastanesinde personeli Ödemiş Zihinsel ve bedensel Engelsiz Yarınlar derneği başkanı Serpil Aksoy Baştürk ve engelli bireylerin aileleri katıldı.
Seminer soru, cevap, görüş ve önerilerin belirtilmesinin ardından, konuşmacı Uzman Psikolog ve Refleksolog Halil Tabur 'a katkılarından dolayı teşekkür plaketinin takdim edildi. Ödemiş Ticaret Odası Başkan Yardımcıları Nuri Yaşayan ve Osman Halıcı Uzman Psikolog ve Refleksolog Halil Tabur' a vermiş olduğu seminerden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. 
Haber : Ayşe Akyüz 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.