Ödemiş Spor, Aydın Spor 1923 İle Yenişemedi

Ödemiş Spor, Aydın Spor 1923 İle Yenişemedi

Ödemiş Spor, Aydın Spor 1923 İle Yenişemedi

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 8.  Grup ekiplerinden Ödemiş Spor dün oynadığı hazırlık karşılaşmasında BAL 7. Grup ekiplerinden Aydınspor 1923, Adnan Menderes Stadı’nda karşı karşıya geldi.

Dostluk içinde geçen ve iki ekibinde yakaladığı pozisyonlardan yararlanamadığı karşılaşmada Ödemişspor’la Aydın Spor 1923 golsüz berabere kaldı.

Aydın Spor 1923 sahasında BAL 8. Grup ekiplerinden Ödemişspor’u ağırlarken, rakibiyle yenişemedi. İlk yarıya Emrullah, Hasan Erdi, Erol, Şükrü, Okan aslan, Artun, Ömer, Onur, Berkay, Okan Tirgil ve Traore ilk 11’i ile başlayan siyah beyazlı Aydın ekibi, ilk yarıda yabancı oyuncusu Traore ile iki net pozisyondan yararlanmadı.

Golsüz beraberlikle sonuçlanan karşılaşmanın ilk yarısı sona ererken kafa topu mücadelesinde Aydın Spor 1923’ün yıldız oyuncusu Traore’nin kaşı açıldı. Siyahi oyuncu stadyuma çağrılan ambulans ile Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

İki takımın Teknik ekibi her iki yarıda da kadrodaki hemen hemen her oyuncuyu denerken iki takım maç boyunca birbirine üstünlük sağlayamadı.

Aydınspor 1923’lü taraftarlar ise maç sonunda futbolcuları bağrına basıp sezon boyunca arkanızdayız mesajı verdi.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.