Bahçeli’ye Ödemiş İpek Mendili

Bahçeli’ye Ödemiş İpek Mendili

Bahçeli’ye Ödemiş İpek Mendili

MHP Ödemiş Teşkilatı kadın Kolları Başkanı Yasemin Yaşar görevi devralmasının ardından ilk ziyaretini MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye yaptı. Yaşar, kendi işlediği Türk bayraklı ve Devlet Bahçeli’nin isminin nakışla işlendiği bir ipek mendilli de Bahçeli’ye hediye etti.

Yaklaşık beş ay önce görevi Eda Tulgar’da devralan Yasemin Yaşar Ankara ziyaretinde birçok MHP’li vekille de görüş alışverişinde bulundu.

MHP Lideri Devlet Bahçeli ziyaretten memnun kaldığını belirterek, Yasemin Yaşar’ın hediyesini çok anlamlı bulduğunu ifade etti.

Yaşar yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Göreve geldiğim süreçten bu yana Ankara’ya ilk ziyaretimizi gerçekleştirdik. Sayın Liderimiz Bahçeli’yi ziyaret ederek görevi devraldığımız söyledik. Kendisine kendi ellerimle işlediğim Türk Bayrağı İşlemeli ve isminin yazdığı Ödemiş İpek mendilini hediye ederek MHP Ödemiş İlçe Başkanımız İsmail Poyraz ve yönetim kurulu üyelerimizin selamını ilettim. Bahçeli ile görüşmemizin ardından Büyük Türkiye’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi evi Anıtkabir’i ziyaret ederek. Kurucu liderimiz Alpaslan Türkeş’in mezarına ziyarette bulundum. Güzel bir ziyaret oldu.” dedi.

Özel Haber : Ayşe Akyüz

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.