ÖDEMİŞ’TE SARI KIRMIZI ŞAMPİYONLUK COŞKUSU

ÖDEMİŞ’TE SARI KIRMIZI ŞAMPİYONLUK COŞKUSU

ÖDEMİŞ’TE SARI KIRMIZI ŞAMPİYONLUK COŞKUSU

 

 

ÖDEMİŞ’TE SARI KIRMIZI ŞAMPİYONLUK COŞKUSU

 

Spor Toto Süper Lig'in son haftasında deplasmanda Göztepe'ye konuk olan Galatasaray, karşılaşmayı 1-0 kazanarak 2017/2018 Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav sezonunu şampiyon tamamladı. Ödemiş Galatasaraylılar Derneği maçı Salı pazarında bulunan Galatasaray kafede kurulan dev ekranda hep birlikte izlediler.

Göztepe'yi deplasmanda 1-0 yenerek 21.kez şampiyonluğuna ulaşan Galatasaray'ın Ödemişli taraftarları sokaklara ve meydanlara inerek Ödemiş’i adeta Sarı Kırmızı renklere boyadılar. Ödemişli sarı-kırmızılılar şampiyonluğu coşkuyla kutladılar. Maç Sonrasında Salı pazarında oluşturdukları konvoy ile Saraçoğlu caddesinde Şampiyonluk turu attılar.

Sarı Kırmızılı taraftarlara vatandaşlarda balkonlarından salladıkları Galatasaray bayraklarıyla destek verdiler. Sarı Kırmızılılar hastane caddesi boyunca söyledikleri marşlarla Ödemiş’i inlettiler.

Salı Pazarında sonu eren konvoyun ardından taraftarlar uzun süre Şampiyonluk coşkusunu Salı Pazarı Kafeteryasına taşıdılar.

Ödemiş Galatasaraylılar Derneği Başkanı Mustafa Hardal yaptığı açıklamada şunları söyledi ; “2017-2018 futbol sezonun şampiyonu olduk çok mutluyuz. Biz Galatasaray olarak büyük emek verdik. Biz Ödemiş Galatasaraylılar olarak maçlara katılarak destek verdik. Bugünde ege net kafede bir organizasyon yaptık. Ödemiş’te bir ilki gerçekleştirdik. Bugün yaklaşık dev ekranda 1000 aşana Ödemişli Galatasaray taraftarıyla maçı izledik. Kutlamalarda bu sayı daha da arttı. Önümüzdeki yıl kombinemiz de olacak, taraftarlarımızı maçlara götüreceğiz” dedi.

Haber  : Ayşe Akyüz

 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.