Ziya İnday Kızardı!

Ziya İnday Kızardı!

Ziya İnday Kızardı!

Ödemiş'in yetiştirdiği ender futbolcular arasında yer alan ve uzun yıllar kırmızı lacivertli formayı giydikten sonra yıldızı parlayan ve futbol yaşamının başka takımlarda sürdüren deneyimli santrafor şuanda futbol hayatını Bayrampaşa Spor forması altında idame ettiriyor.
Hafta sonu 3. Lig 3. grupta oynanan Bergama Spor Bayrampaşa Spor maçında maç 1-1 devam ederken karşılaşmanın 20. Dakikasında rakip takım futbolcusuna sinirlenerek kafa atması İnday'a pahalıya patladı. Bu olay yüzünden 3 maç ceza alan deneyimli oyuncu en son 2012 sezonunda Kırıkhan Sporda oynarken gördüğü çift sarı karttan kırmızı kart görerek oyun dışı kalmıştı. Bayrampaşa Sporda gördüğü kırmızı kart Ziya İnday'ın futbol hayatında gördüğü 2. Kırmızı kart oldu. Bu sezon Bayrampaşa Spor formasıyla 22 maça 11'de başlayan İnday takımı adına 5 gole imza atmıştı.
Oğlunun son gördüğü kırmızı karta tepki gösteren Tuncay İnday oğlunu uyararak tahriklere kapılmaması gerektiğini ve her maçın 3 sonucu olduğunu unutmaması gerektiğini dile getirdi.
Haber : Cengiz Varolsan

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.