Ak Parti'de Referandum Toplantısı

Ak Parti'de Referandum Toplantısı

Ak Parti'de Referandum Toplantısı

TBMM'de zaman zaman yoğun ve tartışmalara sahne olan partili cumhurbaşkanlığı için genel başvuru süreci başlamıştı. 
Başbakan Binali Yıldırım, 20 Nisan tarihi'nde belirtilen referanslarla tamamlanmasının beklenildiğini belirtmişti.
Yıldırım'ın açıklamasının ardından kolları sıvayan AK Parti Ödemiş İlçe Teşkilatı Cumartesi günü ilçe binasında yaptığı ayırım olağan toplantısında oylamayı masaya yatırdı. Düzenlenen Aylık Olağan Toplantıya Ödemiş AK Parti İlçe Başkanı Halil Demir, AK Partili Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, İzmir AK Parti İl Başkan Yardımcıları Timur Bircan, Mehmet Tozlu, kadın ve gençlik kolları ile mahalle başkanları katıldı.
AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Halil Demir konuyla ilgili açıklama "AK Parti Ödemiş İlçe Teşkilatı olarak İl Başkan Yardımlarımız Timur Bircan, Mehmet Tozlu'nun katılımı ile kadın gençlik, mahalle başkanlarımızın destekleriyle aylık olağan toplantımızı yoğun birleşmela gerçekleştirdik. Partililerimize mevcut anayasa listesini tüm ilgili bilgilendirmelerde bulacaksınız. Katılım gösteren herkese çok teşekkür ediyorum "dedi.
TİRE AK PARTİ'DE REFERANDA SEFERBERLİĞİ
İlçe Başkanı Mehmet Çeltikçoğlu "Vatandaşımıza Anayasa değişik olarak en ince ayrıntısına kadar anlatacağız" dedi.
AK PARTİ TİRE İLÇE TEŞKİLATI'NDA, "REFERANDUM" SEFERBERLİĞİ İLAN EDİLDİ.
İlçe Başkanı Mehmet Çeltikçoğlu yönetiminde top Kadın Kadınlar ve Gençlik Kolları, olası bir "Referandum" için izleyecekleri stratejiyi ve yapılacak çalışmaların detaylarını görüştü. Mehmet Çeltikçoğlu, "Vatandaşımıza Anayasa değişik şekillerde en ince ayrıntısına kadar anlatacağız Ülkemizin birliği ve bütünlüğü açısından hayati önem taşıyan Refandum için tüm gücümüzle çalışacağız. Tire'de vatandaşımızın tercihi "Evet" olacak, bundan hiç şüphem yok "dedi.
SANDIK GÖREVLİLERİ BELİRLENDİ
Tire'de, toplam 200 sandıkta oyla kullanılacağını hatırlatan Çeltikçoğlu, "Her seçimde olduğu gibi sandıklara sahip çıkacağız. Seçilmeli sandıklarında görevli görev yapacak. Meclisten çıkacak yol haritasına göre hareket edeceğiz. Yakın zamanda mahalle muhtarları ve sandık görevlileri ile toplantı yapacağız. Kadınlar ve Gençlik Kollarımızla birlikte saha çalışmalarına başlayacağız. Merkez ve kırsaldaki mahallelerde belli bir programda halkımız ile bir araya geleceğiz. Bu zorlu süreçten başarı ile çıkacağımıza inanıyorum "diye konuştu.
Haber: Ayşe Akyüz

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.