Er Mimarlık Açıldı

Er Mimarlık Açıldı

Er Mimarlık Açıldı

İzmir Atatürk Mahallesi Namık Kemal caddesinde hizmete girdi. Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, Ödemiş Belediye Meclis üyesi Zekeriya Karabıyık, Şerif Naz'ın açılışında kestiği iş yerinin açılışına çok katı davetli katıldı.
Er Mimarlık Sahibi, Gözde Er İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezun olduktan sonra Dizayn Yapı stajını tamamlayarak Er Mimarlığı hayata katmış.
Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem açılışta yaptığı konuşmada şunlara değindi; "2003-2004 yılında ilk belediye başkanı'na göreve gelmiş de kent ki binalar kimlik arayışı içerisindeydi. Bizde bu konuyu ödemişte görev yapan mimar arkadaşlarla görüştük. Bugün geldiğimiz nokta var mı? Çağdaş modern binalar inşa etmeye başladık. Ödemişte son dönemde yaş kalitesinde yükselmiş. Ödemişli insanlarımız yeniliğe açık yeni çizgiler istiyorlar. İş yerimizin bizden ödemişlilere ve Er ailesine hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum "dedi.
25 yaşındaki genç Mimar projeleriyle de iddiasını sürdüreceğini gösteriyor. Gözde Er; "Ben İzmir Ekonomi Üniversitesi mezunuyum. Ödemiş'in mimarlık alanında kendisini geliştiren Dizayn Yapı'da staj dönemini tamamladım. Ardından Er Mimarlığı hizmete kattık. Abimde inşaat sektöründe Ödemiş'e hizmet veriyor. Bizlerle ortak çalışmıyoruz ama önümüzdeki günlerde birlikte projelerimizle yol alacağız. Bunun dışında Zafer Mahallesinde bir proje çalışmam var. İş yerimizin Er ailesine ve Ödemişimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum "dedi.
Haber: Ayşe Akyüz

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.