DSP Eski Belde Başkanına Son Görev

DSP Eski Belde Başkanına Son Görev

DSP Eski Belde Başkanına Son Görev

Önceki gün ilçeye bağlı Ovakent mahallesi Çatalarmut mevkiinde meydana gelen kazada uzun yıllar aynı yastığa baş koyduğu eşi Nesrin Halıcı ile birlikte hayatını kaybeden DSP eski belde başkanının ölümü  Konaklı mahallesinde ve ailesinde büyük üzüntü yarattı.

KAZA SONUCU  HAYATINI KAYBEDEN  HALICI SON YOLCULUĞUNA DA EŞİ İLE BİRLİKTE UĞURLANDI

Önceki gün akşam saatlerinde meydana gelen kaza sonucu  yaşamını yitiren  Muammer Halıcı’nın uzun yıllar birlikte aynı yastığa baş koyduğu hayat arkadaşıyla birlikte ziyaretten gelirken  Çatalarmut mevkiinde meydana gelen kazanın yankıları devam ederken  ebedi  hayata intikal eden Konaklı  beldesinin sevilen siyasetçi  simalarından  Muammer ve Nesrin Halıcı’yı  geniş bir kitle  son yolculuğunda yalnız bırakmadı.

ECEVİT’E SEVGİSİYLE TANINAN HALICI’NIN 4 OĞLUNDAN BİRİNİN ADINI BÜLENT KOYMUŞTU

Konaklı’da siyasi hayatını DSP’nin çizgisinde sürdüren Konaklı DSP eski belde başkanı  Halıcı partisine ve merhum başbakan Bülent Ecevit’e olan sevgisi nedeniyle dünyaya getirdiği 4 oğlundan birinin ismini Bülent koymuştu.

CEMAAT KONAKLI  MERKEZ CAMİİNE SIĞMADI.

DSP’nin 1994 yılları ile 2000 yılına kadar çok sevdiği ve gönül verdiği merhum eski başbakan  Ecevit’in partisine Yaklaşık 20 yıl büyük bir gönüllülük esasıyla görev yapan DSP eski Konaklı belde başkanı Muammer ve Nesrin Halıcı’nın son yolculuğuna Ödemiş belediye başkanı A. Mahmut Badem, CHP Ödemiş İlçe başkanı Nazan Dönmez, Konaklı eski belediye başkanı Mustafa Kantar,  CHP Ödemiş eski ilçe başkanı Hikmet Güriş olmak üzere bir çok siyasetçinin yanı sıra  sevenleri son yolculuğunda yalnız bırakmadılar.

KONAKLI ESKİ BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA KANTAR “MUAMMER HALICI  DSP’YE UZUN HİZMET VERDİ.”

Konaklı DSP eski belde başkanı Muammer Halıcı’nın Konaklı’nın sevilen simalarından olduğunu dile getiren eski belediye başkanlarından Mustafa Kantar “DSP’nin parlak olduğu dönemlerde  Konaklı Belde başkanlığını görevini başarıyla  sürdüren Muammer Halıcı ağabeyimizin ani ölümü bizleri derinden üzmüştür. Kendisi uzun yıllar  Konaklı mahallesinde  DSP’yi temsil etmişti. Ebedi hayata uğurladığımız Muammer Halıcı ve hayat  arkadaşı  Nesrin  Halıcı’nın son yolculuğunda oluşan kalabalık onun ve eşinin ne kadar sevildiğini açık olarak göstermektedir.” dedi.

CHP ÖDEMİŞ İLÇE BAŞKANI DÖNMEZ CENAZE TÖRENİNDE SAF TUTTU!

DSP eski belde başkanı Muammer Halıcı ve eşi Nesrin Halıcı’nın sevenlerinin yalnız bırakmadığı cenaze töreninde CHP Ödemiş İlçe başkanı Nazan Dönmez  de saf tutanların arasında yer alması dikkatlerden kaçmadı

KONAKLI MAHALLESİ MUHTARI TEVFİK ALTINMEKİK “MUAMMER HALICI ve EŞİNİN ÖLÜMÜ KONAKLI MAHALLESİNİ DERİNDEN ÜZDÜ.”

Konaklı mahallesi muhtarı Tevfik Altınmekik “Konaklı’nın değerli simalarından olan Muammer Halıcı’nın ani ölümü  bizleri ve mahalle halkını üzmüştür. Allah mekanını cennet eylesin“ dedi.

Haber : Turgay Konuralp


Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.