Ödemiş’te Kaza; 2 Ölü 1 Ağır Yaralı

Ödemiş’te Kaza; 2 Ölü 1 Ağır Yaralı

Ödemiş'te Kaza; 2 Ölü 1 Ağır Yaralı

Ödemiş ilçesi Ovakent mahallesi Çatalarmut  mevkiinde yaşanan kazada 2 kişi yaşamını yitirdi bir kişide ağır yaralandı.
KARI KOCA  KAZA YERİNDE YAŞAMINI YİTİRDİ.
Ödemiş ilçesine bağlı Ovakent  mahallesi yakınlarında meydana gelen kazada edinilen bilgilere göre  Mescitli mahallesinden Konaklı mahallesi istikametine gitmekte olan Muammer Halıcı yönetimindeki 35-RDE-70 Plakalı  araç ile Ödemiş istikametinden Ovakent istikametine gitmekte olan 35-ZIV-96 Plakalı Y.Ö. idaresindeki  araçlar Çatalarmut mevkii kavşağında çarpışması sonucu araç sürücüsü Muammer Halıcı (58) ve yanında bulunan eşi Nesrin Halıcı (52) olay yerinde yaşamını yitirdi. Diğer araç sürücüsü Y.Ö. ise ağır yaralı olarak Ödemiş ilçe devlet hastanesinde tedavi altına alındı.
ARAÇLARDA BÜYÜK HASAR MEYDANA GELDİ.
Ödemiş ilçesine bağlı Ovakent mahallesinde meydana gelen kaza sonrasında iki araçta büyük hasar meydana gelirken  kaza ile ilgili olarak acı haberi alan  Halıcı ailesinin yakınları kaza yerinde gözyaşı döktüler.
2 kişinin yaşamını yitirdiği ve 1 kişinin ağır yaralı  olduğu kaza ile ilgili olarak Ödemiş nöbetçi Cumhuriyet savcısı kazanın meydana geldiği yerde gerekli ilk incelemeleri yaptıkları bildirildi.
MUAMMER HALICI, KONAKLI DSP BELDE BAŞKANLIĞINI YAPMIŞTI.
Kazada ölen araç sürücüsü Muammer Halıcı DSP Konaklı Belde başkanlığı yapmıştı. Konaklı mahallesinin sevilen eşraflarından olan Halıcı ve yanında bulunan eşi Nesrin Halıcı'nın ölümleri Konaklı mahallesinde ve Halıcı ailesinde büyük üzüntüye neden oldu.
Haber : Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.