Ödemişli Alperenler Kahvaltıda Buluştu

Ödemişli Alperenler Kahvaltıda Buluştu

Ödemişli Alperenler Kahvaltıda Buluştu

Alperen Ocakları Eğitim ve Kültür dayanışma vakfı A.Ş.  2017 yılının ilk gününde, İzmir Alperen Ocakları İl başkanı Taner Kayaoğlu beraberindeki A.Ş. yönetim Üyelerinin Kahvalti etkinliğinde Bir araya gelerek buluştular.

KAHVALTI ETKİNLİĞİNE KATILAN ALPEREN OCAKLARI İL BAŞKANI TANER KAYAOĞLU AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

2017 Yılının ilk gününde birda araya gelen Alperen Ocakları teşkilatı Yalgın işhanındaki yerlerinde bir araya geldiler.

Alperen Ocakları başkanı Taner Kayaoğlu "İzmir Alperen Ocakları İl teşkilatı olarak çalışmalarımız devam ediyor.   İzmir'de faaliyetler ve çalışma kapsamında şehit ailelerinin çocuklarının dershaneye gitmeleri konusunda çalışır yaptık. 2017 yılının Mart ayında Tacettin Dergahında bir araya gelmesin ardından İzmir Alperen Ocakları İl Başkanlığı olarak etkinlikler gerçekleştireceğiz. "Dedi.

KAYAOĞLU "ŞEHİT HABERLERİ BİZLERİ DERİNDEN ÜZÜYOR"

2016 yılını değerlendiren Alperen ocakları Başkanlığı Kayaoğlu "Türkiye gündemini değerlendirecek olursak çok acı bir 2016 yılını geçirdik. Geçen yılda gelen şehit haberleri tüm Türkiye'yi derinden üzdüğü gibi bizleride üzmüştür. Dileğimiz yeni yılda böyle acı olaylar yaşanmasın, ayrıca yeni yıla girildiği saatlerde gelen haber de bizleri derinden yaralamıştır.

Dileğimiz savaşların kalitesini insanoğlu ölmediği bir yıl olsun "dedi.

KAYAOĞLU "RAHMETLİ LİDERİMİZ MUHSİN YAZICIOĞLU BUGÜN ARAMIZDA OLSAYDI, ÇOK FARKLI OLURDU."

Büyük Birlik Partisinin şehit lideri Yazıcıoğlu'nun ölümünün Ardından Bir Kez daha onu rahmetle minnetle andığını dile getiren Alperen Ocakları İl başkanı Kayaoğlu "Sevilen Bir halk adamı Olan ettik   ettik Cardio ZAMANDA Büyük Bir lider Olan Büyük Birlik Partisinin Rahmetli lideri Yazıcıoğlu'nu Bir kez daha ölümünün Onu kendisini sevgiyle, minnetle anıyorum. O bugünkü aramızda olsaydı Türkiye'de siyasi çizgide farklılık yaratan ve gündemi değiştiren bir tane verdi. Bir kez daha kendisini anıyorum. Mekanı Cennet olsun. "Dedi.

Alperen Ocakları Ödemiş İlçe başkanı Yalçın Duman "2017 yılının ilk gününde şehit liderimiz Yazıcıoğlu'nun doğum günü olması ve Mekke'nin fethi ve Ahmet Ervasi'nin Ölüm yıldönümü olması nedeniyle Alperen Ocakları İl başkanımız Kayaoğlu'nun yanı sıra çevre ilçelerdeki Alperen Ocakları temsilcileri Ile yılın ilk buluşmasını gerçekleştirdik. "Dedi.

DUMAN "YAZICIOĞLU'NUN ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE ETKİNLİKLER VE MEVLÜT OKUTACAĞIZ"

Büyük Birlik Partisinin sevilen siyaset adamı Şehit Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ölüm yıl dönümünde   ONUN adına önemli Diğer etkinlikler gerçekleştireceklerini dile getiren Alperen Ocakları İlçe başkanı Duman "Büyük Bir Lider Olarak Türkiye'de iz bırakan Partisinin Büyük Birlik A.Ş.   şehit liderimiz   Yazıcıoğlu'nun Ölüm yıldönümüne denk gelen Mart ayinda ONUN   Için mevlüt okutmanın next to Bir çok etkinlik ile rahmetli liderimizi Bir kez daha anacağız. "dedi.

Haber: Turgay Konuralp

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.