Yeni kaymakam görevi devraldı

Yeni kaymakam görevi devraldı

İzmir Vali Yardımcısı olarak atanan Aydın Memük, dün ilçemizden ayrılarak ilçemize yeni atanan Kadir Sertel Otçu’ya görevini teslim etti

İzmir Vali Yardımcısı olarak atanan Aydın Memük, dün ilçemizden ayrılarak ilçemize yeni atanan Kadir Sertel Otçu’ya görevini teslim etti. Torbalı Kaymakamı Kadir Sertel Otçu dün ilçemizdeki görevine resmen başladı. Öğleden sonra görevine başlayan Kaymakam Otçu, ilk günden işe koyularak ilçemiz hakkında bilgi edinmeye başladı. Torbalı’nın gelişimi ve nüfus artış hızıyla dikkat çektiğini ifade eden Kaymakam Otçu, ilçemizde görev yapacak olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

AYDIN VALİ YARDIMCILIĞI GÖREVİNDEN GELDİ

İlçemizin yeni mülki amiri olan Kaymakam Kadir Sertel Otçu, ilçemize atanmadan önce Aydın Vali Yardımcılığı görevini yerine getirmekteydi. 1972 yılı Konya doğumlu olan Kaymakam Otçu Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu. Kaymakam Otçu sırası ile Karaman Başyayla Kaymakamlığı, Sivas Gölova Kaymakamlığı, Tunceli Malazgirt Kaymakamlığı, Kastamonu Devrakani Kaymakamlığı, Adıyaman Kâhta Kaymakamlığı, Manisa Saruhanlı Kaymakamlığı, Hatay Vali Yardımcılığı ve Aydın Vali Yardımcılığı görevlerini yerine getirdi.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.