Traktör kazası bu kez 4 yaşındaki Poyraz’ı aldı

Traktör kazası bu kez 4 yaşındaki Poyraz’ı aldı

Ba­ba­sı­nın kul­lan­dı­ğı trak­tör­den düşen 4 ya­şın­da­ki Poy­raz Yıl­maz, trak­tö­rün al­tın­da ka­la­rak feci şe­kil­de can verdi

TORBALI haftaya feci bir kaza haberi ile başladı. Babasının kullandığı traktörden düşen 4 yaşındaki küçük çocuk, traktörün altında kalarak feci şekilde can verdi. Çaybaşı Mahallesi’nde yaşanan acı olay, tüm mahalleyi yasa boğdu. Üzerinden traktör tekerleği geçen 4 yaşındaki Poyraz Yılmaz olay yerinde can verirken, oğlunun ölümüyle yıkılan acılı baba Osman Yılmaz gözaltına alındı. İfadesi alınıp bir süre gözaltında tutulan acılı baba, daha sonra serbest bırakıldı. Küçük Poyraz’ın cenazesi Çaybaşı Mezarlığına defnedildi.

 VÜCUDU EZİLDİ

 İlçeyi yasa boğan acı olay şu şekilde gerçekleşti. Önceki gün gece saatlerinde traktörüyle eve giden Osman Yılmaz, traktöre 4 yaşındaki oğlu Poyraz’ı da bindirmişti. Yılmaz Çaybaşı’daki evine yaklaştığı sırada, poyraz bir anda traktörden düştü. Traktörden düşmesiyle bir anda tekerleğin altında kalan 4 yaşındaki talihsiz çocuk, vücudu ezilerek can verdi.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.