Medifema'dan özel indirim

Medifema'dan özel indirim

Özel Medifema Hastanesi ile Torbalı Ticaret Odası arasında sağlıkta indirim protokolü imzalandı. İki kurum arasında imzalanan protokole göre, oda üyeleri sağlık hizmetinden yüzde 10 indirimli faydalanacak

TORBALI Ticaret Odası (TTO) ve Özel Medifema Hastanesi arasında indirim protokolü imzalandı. Torbalı Ticaret Odası Başkanı Abdulvahap Olgun ve Hastane Başhekimi Op.Dr. Fatih İnmez arasında imzalanan protokol kapsamında, oda üyelerinin tamamı ve birinci derece yakınları Medifema Hastanesi’nde her türlü sağlık hizmetini indirimli olarak alacak.  İmzalanan protokol ile Ticaret Odası aktif üyelerine (SGK ve özel sigorta mensubu) kendileri ve birinci derece bakmakla yükümlü oldukları (Anne, Baba, Eş, Çocuk) kişilere hastaneden alacakları hizmette toplam fiyat üzerinden yüzde 20 indirim sağlanacak.

 VIP HİZMET

 TORBALI Ticaret Odası ile imzalanan protokol kapsamında, oda üyeleri ve birinci derece yakınları Özel Medifema Hastanesi'nde ayakta veya yatarak gerçekleştirilen tedaviler sırasındaki tüm tahlil, tetkik, ameliyat ve yatan hasta hizmetlerinde oluşan fark ücretlerinde yüzde 10 indirim olanağından faydalanacak.  İndirim, tüm ücretlendirmeler için geçerli. İmzalanan protokol kapsamında indirimden, tüm Torbalı Ticaret Odası üyeleri ve firma ortakları VIP hizmeti alacak. Özel check-up paketi kapsamında gelen üyelerin isteği üzerine yapılacak check-up hizmetlerinde de mevcut indirimin dışında özel indirimler uygulanacak. Ayrıca üyelerin talepleri doğrultusunda sağlık seminerleri düzenlenecek.

 1. DERECE YAKINLARA DA VAR

 AYRANCILAR'DA uzun yıllardır üst düzey bir şekilde sağlık hizmeti veren Özel Medifema Hastanesi'nden Torbalı'daki ticaret odası üyelerinin indirimli faydalanabileceğini belirten Özel Medifema Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Fatih İnmez, "Torbalı Ticaret Odası ile yaptığımız karşılıklı anlaşma ile ilçemizde iş yapan ve ilçemizin gelişmesinde katkısı olan, elini taşın altına koyarak bu memleketin ileriye gitmesi için uğraş veren ticaret erbapları, Özel Medifema Hastanesi’nde indirimli sağlık hizmeti alacaklar. Bu sağlık hizmeti VIP olacak. Protokol her iki kurum için de hayırlı uğurlu olsun" dedi.

 'SAĞLIKTA MARKA OLDU'

 ÖZEL Medifema Hastanesi'nin Torbalı'da kısa sürede önemli işlere imza attığını ve İzmir'in hatta Ege Bölgesi'nin sayılı sağlık kuruluşlarından biri haline geldiğini ifade eden Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Olgun, “Yapılan protokol sayesinde TTO camiası üyeleri ve yakınları da dahil olmak üzere ilçemizin ve İzmir'in önemli sağlık kuruluşlarından birisi olan Özel Medifema Hastanesi'nde indirimli sağlık hizmeti alabilecek. Bunun yanı sıra yeni birinci derece yakınları da bu hizmetten yararlanacak. Umarız anlaşmamız her iki taraf içinde hayırlı olur" diye konuştu.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.