Ülkücüler Memük ve Görmez’i ziyaret etti

Ülkücüler Memük ve Görmez’i ziyaret etti

Ülkücüler, Torbalı Kaymakamı Aydın Memük ve Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’i makamında ziyaret etti

TORBALI Ülkü Ocağı Başkanlığı tarafından Torbalı Kaymakamlığı ve Torbalı Belediyesi’ne ziyaret gerçekleştirildi. Geçtiğimiz aylarda Torbalı Ülkü Ocağı Başkanı olarak atanan Zekeriya Hançer, kurduğu yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Torbalı Kaymakamı Aydın Memük ve Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’i makamlarında ziyaret etti. Nezaket ziyareti olarak gerçekleşecen ziyaretler, karşılıklı iyi niyet temennileri ve sohbet ile gerçekleşti.

 KAYMAKAMI MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER

 TORBALILI ülkücülerin ilk durağı Torbalı Kaymakamlığı oldu. Kaymakam Aydın Memük, Torbalı Ülkü Ocağı yönetimini makamında ağırladı. Görüşme karşılıklı iyi niyet temennileriyle başladı. Torbalı Ülkü Ocağı Başkanı Zekeriya Hançer, Kaymakam Memük’ün Torbalı’da herkes tarafından sevilen ve saygı duyulan bir kaymakam olduğuna dikkat çekerek Torbalı’ya olan hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Sivil toplum kuruluşlarının önemine her fırsatta değinen Kaymakam Memük ise ülkü ocaklarının da önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu dile getirerek başarılarının devamını diledi.

 BAŞKAN GÖRMEZ’DEN ORMAN İÇİN YER İSTEDİLER

 TORBALI Ülkü Ocağı yönetiminin ikinci adresi ise Torbalı Belediyesi oldu. Başkan Adnan Yaşar Görmez’de Torbalılı ülkücüleri makamında kabul etti. Başkan Görmez, Zekeriya Hançer’e hayırlı olsun temennisinde bulunurken Hançer’de Görmez’e belediye başkanlığında başarılar diledi. Torbalı Ülkü Ocağı Başkanı Zekeriya Hançer, bir hatıra ormanı oluşturmak istediklerini belirterek yer tahsisi konusunda yardım istedi. Talebi memnuniyetle karşılayan Başkan Görmez, hatıra ormanı için yer tahsis edeceklerini söyledi. HASAN DEMİR

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.