Saadet'ten yeni dönem mesajı

Saadet'ten yeni dönem mesajı

Saadet Partisi Torbalı İlçe Başkanlığından yapılan açıklamada yeni döneme dair önemli mesajlar verildi. Torbalı İlçe Başkanı Ali Sabancı yaptığı yazılı açıklamada kendilerinin, milli görüş hareketinin her dönemde ve her zamanda milletimizin islah ve inşası için formüller ürettiğinin altını çizdi

SAADET Partisi Torbalı ilçe başkanlığının yaptığı basın toplantısında yeni döneme dair önemli mesajlar verildi.  Torbalı İlçe Başkanı Ali Sabancı yaptığı yazılı açıklamada kendilerinin, milli görüş hareketinin her dönemde ve her zamanda milletimizin islah ve inşası için formüller ürettiğini ve bunları uygulamaya koyarak yaptığı icraatlarla iktidar olduğu veya ortak olduğu dönemlerde ispat etmiştir diyerek, " Yeni dönemde milletimiz için yeni formüller üreteceğiz ve bu formülleri tüm milletimiz ile paylaşacağız.Şimdi hem Torbalı olarak hemde İzmir olarak ve hemde sadece Türkiye değil tüm dünya için ilkeler ve öneriler sunacak bilgi ve beceride olduklarımızı sevinerek söylüyoruz. Zira bizim ana sloganlarımızdan biri de yeni bir dünyadır. O yüzden bizim önerilerimizin hem uygulanabilirliği açısından rüyalar aleminden uzak hakikat ile yakın ilişkisi olduğu ve hemde 12 Eylül öncesinde ve refahyol iktidarında uygulanabilirliği ispat edilmiştir" şeklinde konuştu.

 'İŞİMİZ ZOR'

 BİZLER milli görüşçüler olarak tüm bireylerimiz kendi yaşadıkları zamanın en iyi doktoru olmuşlardır diyen Sabancı, "Siyaseten olduğu kadar ekonomik olarakta ve ahlakı olarakta inançlarından ötürü zamanın her diliminde temkinle, sağduyu ile ve hikmetle soranlara yaklaşarak çözüm üretmişlerdir.Yeni dönemde uygulanabilir projeler üzerinde yoğunlaşacağız ve halkın sorunlarına dönük çözüm önerilerini gündeme taşıyacağız. Zor bir dönemden bu görevi üstlendik. Hem ülkemiz hem bölgemiz sıkıntılı bir dönemden geçiyor. İşimiz zor, her şeyi biliyoruz diye de bir iddiamız yok. Milli görüş prensipleri içerisinde istikrarlı yürüyeceğiz Allahın izni ile. Bugün içinde yaşadığımız problemlere eğer biz aklı selim ile yaklaşırsak Milli Görüş prensibleri içerisinde istikrarlı yürüyeceğiz.Allah rahmet eylesin Erbakan hocamızın bize işaret ettiği yolda istikrarlı bir şekilde yürüyerek bu problemlerin üstesinden gelecek imkanlara sahibiz. Bu çerçevede arkadaşlarımız ile çok daha yakın bir işbirliği içinde çalışmayı ümit etmekteyiz" ifadelerinde bulundu. 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.