Şampiyondan Gülcü’ye teşekkür ziyareti

Şampiyondan Gülcü’ye teşekkür ziyareti

Samsun’da düzenlenen uluslar arası turnuvada şampiyon olan ve Türkiye Wushu Federasyonu tarafından milli takıma seçilen 17 yaşındaki Mehmet Gekgeç, kendisine sponsor desteği olan Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Gülcü, genç şampiyonu ödüllendirdi

Samsun’da düzenlenen uluslar arası turnuvada şampiyon olan ve Türkiye Wushu Federasyonu tarafından milli takıma seçilen 17 yaşındaki Mehmet Gekgeç, Torbalı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halil Gülcü’ye teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Genç Şampiyon Mehmet Gekgeç’in Samsun’daki Uluslar Arası Milli İrade Turnuvası’na katılabilmesi için Torbalı Esnaf ve Sanatkarlar Odası kendisine destek vererek masraflarını karşılamıştı. Turnuvada şampiyonluğa ulaşarak Torbalı’yı gururlandıran Gekgeç, ikinci olan arkadaşı Ali Koyuncu, Ayrancılar Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Kasım Ertürk ve antrenörü Levent Dereboylu ile Torbalı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halil Gülcü’yü ziyaret ederek teşekkür etti.

 GÜLCÜ ŞAMPİYONU ÖDÜLLENDİRDİ

 Torbalı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halil Gülcü, genç şampiyonun başarısıyla gurur duyduklarını söyledi. Genç sporcuyu kutlayan Gülcü, Mehmet Gekgeç’i bir miktar para ile ödüllendirdi. Şampiyon Mehmet Gekgeç ve Ali Koyuncu ile hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Gülcü, “Torbalı Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak, her alanda Torbalı halkının yanındayız. Esnafımızın başarısı kadar, halkımızın sanat ve spor alanındaki çalışmalarını da destekliyoruz. Ben bir Torbalılı olarak, genç kardeşimizin başarısıyla gurur duydum. Oda olarak bir katkımız olduysa ne mutlu bize. Genç kardeşlerimizin başarı haberleri gelmeye devam eder inşallah. Ayrancılar’da gençlerimizi spora kazandıran ve destekleyen Ayrancılar Gençlik ve Spor Kulübü’nü de tebrik ederim” dedi.

 AYRANCILAR GSK’NIN İLK RESMİ BAŞARISI

 Henüz yeni kurulan Ayrancılar Gençlik ve Spor Kulübü, ilk resmi başarısına imza attı. Futbol, basketbol ve voleybol takımları ile Ayrancılar gençlerini spora kazandıran Ayancılar Gençlik ve Spor Kulübü, diğer spor branşlarında da gençleri destekliyor. Bünyesinde spor hayatını sürdüren Mehmet Gekgeç’in şampiyon olmasıyla Ayrancılar Gençlik ve Spor Kulübü ilk resmi başarısına imza atmış oldu. Diğer Wushu sporcusu Ali Koyuncu ise ikinci olarak Rusya’daki uluslar arası turnuvaya katılma hakkı kazandı. Ancak 16 yaşındaki Koyuncu’nun bu turnuvaya katılabilmesi için sponsor desteği bulması gerekiyor.

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.