Her mahalleye eşit hizmet

 Her mahalleye eşit hizmet

Torbalı Belediyesi çalışmalarına aralıksız şekilde devam ediyor. 21 mahallenin cami minaresini kısa sürede boyadı. Ayrıca muhtarlık binaları da tadilattan geçildi

TORBALI Belediye Başkanı Sayın Adnan Yaşar Görmez, Belediye Başkanlığı görevine geldiğinden bu yana kapısı her zaman halka açık olup, halkın içinde olmaya devam ediyor. Her mahalleye yaptığı ziyaretlerde halkın talepleri ve istekleri doğrultusunda projeler üretiyor. Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’ in talimatları doğrulusunda Torbalı’nın her bölgesine hizmet götürmek için çalışan Belediye ekipleri Torbalı’ ya değer katıyor.

 MAHALLE AYRIMI YOK

 Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, “Ahmetli, Aslanlar, Atalan, Bozköy, Bülbüldere, Çamlıca, Çapak, Çaybaşı, Dağkızılca, Dağtekke, Düverlik, Eğerci, Göllüce, Helvacı, Karakuyu, Karaot, Ormanköy, Özbey, Sağlık, Saipler ve Şehitler olmak üzere 21 Mahalledeki toplam 22 caminin minaresinin boyanma işleri tamamlanmıştır. Saipler Mahallesinde bulunan Muhtarlık binası ve Sağlık Odasının bakım onarımı Torbalı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce tamamlanmıştır. Güzel bir görünüme kavuşan Muhtarlık Binası ile Sağlık odası Mahalle Muhtarımız ve Mahalle Halkının kullanımına sunulmuştur. Mahalle ayrımı yapmaksızın her mahalleye hizmet götürmeye devam eden Torbalı Belediyesinin hizmetleri devam edecektir” dedi.

 HİZMET ARALIKSIZ DEVAM EDECEK

 Hizmetin aralıksız devam edeceğini belirten yetkililer, “Torbalı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce ihtiyaç olan mahallelerde tuvalet yapımı çalışmaları devam etmektedir. Çaybaşı eski okul yanı tuvalet yapımı devam etmekte olup, Düverlik Muhtarlık yanı, Karakuyu Cami yanı, Pamukyazı cami yanı, Subaşı Kahve yanı ile Subaşı cami yanı tuvaletlerinin yapımı tamamlanmıştır. Karakuyu Sağlık Ocağı yanındaki tuvaletin tadilatı devam etmektedir. Taşkesik Mahallesinde yıllardır eksikliği bulunan Sağlık odasının çalışmaları tamamlanmıştır. Yeşilköy ve Demirci mahallelerine toplam 3 er ayrı noktada 18 hoparlör yerleştirilerek anons sistemi kurulmuştur” şeklinde konuştu. 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.