Asenalar Ayrancılar’da bir araya geldi

Asenalar Ayrancılar’da bir araya geldi

MHP Torbalı Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Ayrancılar’da ilk toplantısını gerçekleştirdi

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Torbalı İlçe Kadın Kolları Başkanı Elif Dursun, Ayrancılar’daki ilk toplantısını gerçekleştirdi. Geçtiğimiz ay göreve gelen Başkan Dursun, Ayrancılar’lı kadın ülkücülerle bir araya geldi. Tanışma ve kaynaşma etkinliği olarak düzenlenen toplantı geniş bir katılımla gerçekleşti. Çok sayıda Ayrancılarlı Asena, toplantıya katıldı. Toplantıya katılan Ayrancılar’lı MHP Kadın Kolları Teşkilatı üyeleri, yeni başkana hayırlı olsun temennilerinde bulundu. Başkan Elif Dursun ve ülkücü kadınlar, birlikte ülkücü yemini etti.

 PARTİLİ KADINLARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

 Gerçekleşen tanışma ve kaynaşma toplantısında, samimi diyaloglar yaşandı. Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Kadın Kolları Başkanı Elif Dursun, önce kendisini tanıttı, daha sonra tek tek katılan kadınlarla tanıştı. Dursun, Kadın Kolları Başkanı olarak hedeflerini anlattı. Daha sonra katılımcılara söz veren Dursun, partili kadınların beklentileri, istekleri ve yapılacak çalışmalar konusundaki fikirlerini dinledi. Dursun, projelerin ortak akılla hazırlanıp, çalışmaların ekip çalışması ile gerçekleştirileceğini söyledi.

 “HER ÜLKÜCÜ KADIN BİRER ŞERİFE BACI’DIR”

 İlçedeki en aktif kadın kolları teşkilatı olacaklarını ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Kadın Kolları Başkanı Elif Dursun, “Bu güzel günde zamanlarını ayırarak buraya gelen partili kadınlarımıza çok teşekkür ederim. Partimiz kadının toplumdaki yerini bilmekte ve gereken değeri vermektedir. Kurtuluş Savaşı’nda vatan için kendileri ve dahi evlatlarını feda eden Şerife Bacı’ları ve Nene Hatun’ları unutmamak gerek. Bizim gözümüzde gerçek ülkücü olan her kadın birer Şerife Bacı’dır. Kadınlarımızın MHP’yi kalkındırmak için gerekli çalışmalara destek vereceklerinden eminim. İnşallah yerelde Torbalı Belediyesi’ni genelde ise iktidarı kazanacağız” dedi. HASAN DEMİR

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.