Liseli ülkücüler kahvaltıda buluştu

Liseli ülkücüler kahvaltıda buluştu

Torbalı Ülkü Ocağı, liseli ülkücülerin tanışması ve kaynaşması için kahvaltı etkinliği düzenledi. Etkinliğe İzmir Ülkü Ocakları Başkanı Bilgehan Ağbaba ve il yönetim kurulu üyeleri de katıldı

TORBALILI ülkücü liseliler kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi. Torbalı Ülkü Ocağı tarafından organize edilen etkinliğe İzmir Ülkü Ocakları Başkanı Bilgehan Ağbaba ve il yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Kahvaltı etkinliği, liseli ülkü ocağı üyeleri arasında tanışma ve kaynaşma sağlamak için gerçekleştirildi. Torbalı Ülkü Ocağı üyesi olan tüm liseli ülkücüler, kahvaltı etkinliğine katıldı. Yaşı büyük ülkücülerinde katılarak ağabeylik yaptığı etkinlikte renkli görüntüler yaşandı. Etkinlik ve toplantı, Alyans Kır Düğün Salonu’nda gerçekleşti.

 AĞBABA GENÇ ÜLKÜCÜLERLE TANIŞTI

 Torbalı Ülkü Ocağı tarafından gerçekleştirilen tanışma toplantısı ve kahvaltı etkinliği, renkli görüntülere sahne oldu. Liseli ülkücüler bir birleri ile tanışarak kaynaştı. Gençler arasında güzel sohbetler gerçekleşti. Daha sonra ülkü ocaklarının faaliyetleri çerçevesinde liseli ülkücülere bilgiler verildi. Etkinliğe katılan İzmir Ülkü Ocakları Başkanı Bilgehan Ağbaba da liseli ülkücülerle tek tek tanıştı. Daha sonra liselilere yönelik konuşma yapan Ağbaba, Torbalılı ülkücülere tavsiyelerde bulundu.

 “ÜLKÜCÜ TOPLUMA ÖRNEK OLAN KİŞİDİR”

 Torbalı Ülkü Ocağı tarafından gerçekleştirilen tanışma toplantısı ve kahvaltı etkinliğinde gerçekleştirilen konuşma ile gündem değerlendirildi. Daha sonra konuyla ilgili bilgi veren Torbalı Ülkü Ocağı Başkanı Zekeriya Hançer, “Ocağımızın mensubu olan liseli kardeşlerimizin bir birleri ile tanışmasını sağlamak için bu etkinliği gerçekleştirdik. Ülkücüler topluma örnek olması gereken kişilerdir. Bu yüzden bir birimizi tanıyalım, kaynaşalım ve gerektiğinde bir birimize destek olalım diye bir araya geldi. Sayın İl Başkanımız Bilgehan Ağbaba da bizleri kırmayarak toplantımıza katıldı. Kendisine ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ederiz” dedi. 

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.