MHP ile Kızılay el ele

MHP ile Kızılay el ele

MHP Torbalı İlçe Teşkilatı Pazartesi günü Torbalı Kapalı Pazar Yeri’nde saat 10.00 – 19.00 saatleri arasında ihtiyacı olan tüm insanlarımız için Kızılay’a kan verecek.

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Torbalı İlçe Teşkilatı örnek bir davranışın altına imza atarak Pazartesi günü Torbalı Kapalı Pazar Yeri’nde saat 10.00 – 19.00 arasında Kızılay ile iş birliği yaparak kan bağışı yapacak. Birçok partili ve vatandaşın katılması beklenen kan bağışında rekor seviyede toplanması hedefleniyor. Ülkemizde çok sayıda kişinin kana ihtiyacı olması sebebi ile bu kampanyayı düzenleyen Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Teşkilatı, bu davranışı ile Torbalı’ya örnek oldu.

TÜRKİYE’NİN ‘KAN’A İHTİYACI VAR

PAZARTESİ günü Torbalı Kapalı Pazar Yeri’nde Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Teşkilatı kan bağışı yapacak. Kan anlık değil sürekli olan bir ihtiyaçtır diyen MHP Torbalı İlçe Başkanı Yurdadoğ Mutlu, “Kan vermek isteyen bütün partili, partisiz herkesi Pazartesi günü kan bağışı kampanyamıza davet ediyorum. Türkiye’de kan ihtiyacı olan birçok hastamız var. Bu hastalarımıza şifa olabilmek, deva olabilmek, yardımcı olabilmek adına bu kampanyaya insanlarını seven tüm vatandaşlarımız katılmalıdır. Kan biz insanlar için anlık değil sürekli bir ihtiyaçtır” şeklinde konuştu. KAYAHAN KAZICI

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.