KAVRAM'DAN 2 BAŞARI

KAVRAM'DAN 2 BAŞARI

Kavram Dershanesi büyük bir başarının altına imza attı. Türkiye genelinde ilk 10 bin arasına 2 öğrencisini sokan kurum başarının adresi oldu.

Kavram Dershanesi büyük bir başarının altına imza attı. Türkiye genelinde ilk 10 bin arasına 2 öğrencisini sokan kurum başarının adresi oldu.

YGS'YE Torbalılı öğrenciler damgasını vurdu. Yapılan sınavda Torbalılı öğrenciler birbirinden başarılı sonuçlar alırken, eğitim seviyesinin Torbalı'da arttığı gözler önüne serildi. Kavram Dershanesi'nde eğitim gören Ece Terken Uzar, 442 puan aldı ve Türkiye genelinde 3645. sırayı aldı. Yine Kavram Dershanesi'nin bir başka öğrencisi olan Dilek Koldaş ise 427 puan alarak Türkiye'de 7715. oldu. Bugüne kadar yetiştirdiği öğrenciler ve eğitime kattığı ivme ile ön plana çıkan Kavram Dershanesi, sınavda başarı yakalayan öğrencileri tebrik etti. Torbalı'yı YGS'de en üst basamaklara taşımak için elinden geleni yaptığını söyleyen Uzar, ''YGS'ye çok çalıştım ve gerçekten büyük çaba harcadım. Türkiye'de birçok öğrenci bu sınava girdi ve belirli bir başarıyı yakalayabilmek için çalıştı. Ben aldığım puan ve yakaladığım başarıdan memnunum. İnşallah LYS'de daha büyük başarıların altına imza atacağım'' ifadelerini kullandı.

KAVRAM BAŞARININ ADRESİ OLDU

3 YIL önce Torbalı'da faaliyete giren ve birçok öğrencinin hayallerini gerçekleştirmesinde önemli bir rol üstlenen Kavram Dershanesi, Torbalı'da gurur tablosu olmaya devam ediyor. Türkiye'de ilk 10 bin öğrenci arasına Torbalı'dan 2 öğrenci sokmayı başaran kurum büyük bir başarının altına imzasını attı. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Kavram Dershanesi Müdürü Çetin Aslan, ''Kavram Dershanesi olarak öğrencilerimize en iyi şekilde eğitim vermeye devam ediyoruz. Kazanılan bu başarı, sadece dershanemizin değil aynı zamanda öğrencimizin ve öğrenci velimizin başarısıdır. İnşallah LYS sınavında daha iyi sonuçlar alacağız'' şeklinde konuştu. KAYAHAN KAZICI

Bu habere yorumunuzu yazabilirsiniz.